BİZ KİMİZ

Firmamız 50 yıldır Kapalıçarşı’da faaliyet göstermektedir. Sektörde üretim süreçlerinin tamamını kendi bünyesinde gerçekleştirmiştir. Değişik ürün gruplarıyla alakalı birçok atölyeyle fason çalışmıştır. Trend ürünleri pazarda sürekli takip etmiş ve ürün yelpazesini Pazar taleplerine uygun tutmuştur.

 

Dünyadaki sektörel fuarlara sürekli katılım sağlamakta ve güncel ürünleri koleksiyonuna katmaktadır. Değerli taş ithalatında önemli bir oyuncuyuz. Her taşı istekleriniz doğrultusunda hızlı bir şekilde en uygun şartlarda sizlere sunabiliyoruz.

 

Yılların verdiği bu tecrübe ve birikimi sizlere ulaştırmak istedik. Sizlerin Kapalıçarşı’daki gözünüz olmak arzu ettik. Trend ürünleri toptan fiyatına en uygun şartlarda alabilmeniz için bu yola çıktık.

 

Bizimle çalıştığınız için hayal kırıklığı yaşamadan sürekli beklentilerinizin üzerinde bir hizmet alacaksınız. Bizimle yaptığınız bu stratejik ortaklık sizleri mutlu edecektir.

 

Her bütçeye ve farklı ihtiyaçlara cevap verebilen pırlanta koleksiyonlarımızda, pırlanta-elmas-değerli taşlardan üretilmiş yüzük, küpe, kolye ve bileklikler gibi eşsiz ürün tasarımlarımız yer alıyor. Ürünlerimiz sizlere ulaşmadan önce profesyonel ekibimiz tarafından kalite kontrolden geçiriliyor. Pırlanta ürünlerimiz Belçika Antwerp’te HRD laboratuvarlarında özel eğitim almış olan sertifikalı uzmanlarımız tarafından yapılıyor.

 

Uluslararası sertifikalı pırlanta ürünlerimiz, pırlantaların biçimleri, berraklığı, ağırlığı, rengi, ölçüsü, kesim türü gibi birden fazla kriterden onay almış şekilde sizlere sunuluyor. Sertifikalarımız pırlantanın tüm özelliklerini şeffaf bir biçimde gösteriyor.

 

Dünya trendlerine uygun model seçeneklerini sunan markamız, farklı tüm beklentilere ve bütçelere uygun tasarımlarını sizlere sunuyor.

hakkimizda
Vizyon
Misyon
Kurumsal Değerlerimiz
Kalite Politikamız
İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynakları politikalarımız ve uygulamalarımız, şirketimizin hedefiyle uyum içinde oluşturulmuştur.

  • Toplumsal sorumluluk sahibi, etik kurallara bağlı
  • Hedefe ulaşmak için sürekli öğrenen, verimli çalışan
  • Bilgi ile iş yaparak sonuca yönelen, başarıyı sayısal verilerle tescilleyen
  • Stratejik yönetim anlayışı içinde, kurumdaşlık bilincinin var olduğu, süreç yönetimine dayalı bir takım oyuncusu olabilecek
  • Hedeflenen başarıya ulaşmak için değişime açık, mevcut tüm bilgileri ve yönetim tekniklerini verimli kullanabilecek
  • Bilginin kişilere değil, kuruma ait olduğunu asla unutmayacak ve bu değerden hareketle “Kurumsal Bilgiyi” hazırlayacak insan kaynağı teminine gidilmiştir.
Çerve Politikamız
Akademi
Confido Jewels Sertifikası
En İyi Fiyat Garantisi
Alışveriş Sepeti
Scroll to Top